SPADOCHRONY ANIMACYJNE

OPIS PRODUKTU

SPADOCHRON ANIMACYJNY AKSON  

 

alternatywa dla chusty profesjonalnej,

kształtem i wyglądem odpowiada profesjonalnej chuście animacyjnej Akson.

 

Spadochron animacyjny Akson to tęczowa płachta animacyjna o różnych średnicach. Wykonany jest z lekkiego materiału o mniejszej wytrzymałości i większej przezroczystości niż profesjonalna chusta animacyjna Akson.

 

Spadochron składa się z kolorowych trójkątów we wszystkich barwach tęczy (czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, fioletowy). Posiada otwór w centrum oraz wzmacniane uchwyty na brzegu. Umożliwia to realizację niemal wszystkich zabaw, które można wykonywać z profesjonalną chustą animacyjną, rozmaite ich kombinacje i układy, m.in. falowanie, przebieganie pod, wrzucanie piłeczki do środka, podrzucanie kolorowych piłeczek, balonów itp.

 

Spadochron animacyjny, podobnie jak chusta animacyjna umożliwia zabawę w każdych warunkach, integruje oraz pobudza wyobraźnię i kreatywność. Bogactwem energetycznych kolorów przyciąga wzrok, wzbudza zainteresowanie i zaciekawienie wszystkich uczestników zabawy. Przyczynia się do rozwoju koordynacji ruchowo - wzrokowej oraz dostarcza radości płynącej z ruchu i przebywania w grupie.

 

Spadochron wyposażony jest w praktyczny futerał, dzięki czemu możesz zabrać go za sobą nawet na koniec świata!CECHY PRODUKTU

Materiał: poliester, barwny, wytrzymały, miękki w dotyku

Kolorystyka: tęcza (fioletowy, niebieski, zielony, żółty, pomarańczowy, czerwony)

Wymiary:

  • średnica (wraz w uchwytami): 1,75 m, 3 m, 4 m, 5 m;
  • średnica otworu:  8-11 cm, w zależności od rozmiaru chusty.

Liczba uchwytów:

  • 12 sztuk -chusta 1,75 m;
  • 24 sztuk -chusta 2-5 m.

Waga: 0,5 - 1,5 kg, w zależności od rozmiaru spadochronu

 

WARUNKI GWARANCJI I UŻYTKOWANIA

Zobacz.

Zobacz również